https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kampan-obycejneho-hrdinstvi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kampaň obyčejného hrdinství

1. dubna 2024 (pondělí) - 15. května 2024 (středa) Praha
Ostatní

1. dubna začíná kampaň obyčejného hrdinství. Tato iniciativa vychází z principu, že každý člověk má moc změnit svět, ve kterém žije, i kdyby to bylo jen o nepatrný kousek. Zároveň je to v současnosti největší akce ukazující jednotlivcům, jak mohou snižovat svůj dopad na klimatické změny.
Chystají se nové výzvy, které cílí na jednotlivce a domácnosti a mají reálný dopad. Zapojit se může kdokoli po celé České republice.

Akce má za cíl prohloubit potřebné znalosti pro ochranu klimatu a zvýšit angažovanost dětí a mladých lidí. Ti zároveň zapojí své rodiče, kamarády a sousedy a vznikne společnost lidí, kteří mají stejný cíl a navzájem se motivují.

Místo konání | Může se zapojit kdokoli z celé ČR
Pořádá | program Ekoškola pod záštitou vzdělávacího centra Tereza, https://ekoskola.cz/ Markéta Dědková
e-mail: marketa.dedkova@terezanet.cz 
Související odkazy: https://ekoskola.cz/projekty/kampanoh/aktualni/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist