https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/komiksova-soutez-pestuj-nadeji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Komiksová soutěž Pěstuj naději

15. dubna 2020 (středa) - 12. října 2020 (pondělí) Česká republika (online)
Ostatní
Vzdělávací program Varianty vyhlašuje jubilejní 10. ročník soutěže Bohouš a Dáša mění svět, letos s podtitulem Pěstuj naději!
Žáci základních i středních škol mají možnost zpracovat v krátkém komiksovém příběhu svou pozitivní vizi a naději, jak dnešní situaci především s ohledem na klimatickou krizi řešit.
Vyhlášení soutěže včetně konkrétního zadání naleznete zde:
https://www.clovekvtisni.cz/vyhlasujeme-dalsi-rocnik-komiksove-souteze-bohous-a-dasa-meni-svet-6590gp
Komiksy je možné zasílat do 12. 10. 2020, slavnostní vyhlášení pak proběhne v listopadu v Praze.

Vzhledem k tomu, v jaké netradiční situaci jsme se při vyhlášení soutěže nacházeli, jsme ve spolupráci s autory komiksů vytvořili videa, ve kterých se žáci i učitelé mohou dozvědět více o tvorbě i historii komiksů ještě před tím, než začnou s vlastní tvorbou.
Zadání soutěže, videa i další informace najdete zde: https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelavaci-program-varianty/komiks-ve-vyuce
Místo konání |
Pořádá | Člověk v tísni - Vzdělávací program Varianty, https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelavaci-program-varianty Zuzana Krulichová
e-mail: zuzana.krulichova@clovekvtisni.cz 
Související odkazy: https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelavaci-p(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist