https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/konference-bold-future-udrzitelnosti-k-efektivnimu-byznysu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

KONFERENCE BOLD FUTURE: Udržitelností k efektivnímu byznysu

25. října 2022 (úterý) 09:00 - 17:30 Praha
Konference, workshopy a semináře

Expertní skupina Frank Bold navazuje na úspěšnou sérii webinářů Bold Future a srdečně zve na konferenci Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu.

Potkejme se v týdnu oslav výročí vzniku Československa na prakticky zaměřené konferenci s unikátním know-how pro český byznys a samosprávy. Debata o udržitelnosti a efektivitě byznysu je ve skutečnosti i diskusí o budoucnosti naší země. Buďte u toho!

Zjistíte, kam napnout své síly a jak využít ESG a udržitelnost k profitu. Společně s desítkami špičkových řečníků budeme mluvit o ESG reportingu pro firmy v praxi, energetických řešeních pro podnikatele i samosprávy a trendech v udržitelném stavitelství a správě měst s ohledem na aktuální energetickou a surovinovou krizi.

Mezi potvrzenými řečníky konference jsou ministr pro evropské záležitosti Mikuláš Bek, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar, zakladatel spol. Eurowag Martin Vohánka, ředitel Státního fondu životního prostředí Petr Valdman nebo hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil.

Akce se koná pod záštitou Asociace společenské odpovědnosti, Evropské komise, Národní sítě Zdravých měst, Svazu průmyslu a dopravy a Velvyslanectví USA v ČR.

Mediálními partnery akce jsou CzechCrunch, tzb-info.cz, Stavební fórum a Ekonews.cz.

Místo konání | Spojka Karlín, Pernerova 697/35, 186 00 Praha 8-Karlín
Pořádá | Frank Bold, Změna k lepšímu, CZGBC, https://www.boldfuture.cz/ Eva Pelikánová, event manažerka
e-mail: eva.pelikanova@frankbold.org  tel: +420 778 726 802  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist