https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/korsika-a-elba-perly-stredomori
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Korsika a Elba – perly Středomoří

20. dubna 2020 (pondělí) 17:30 Praha (Praha 1)
Přednášky a diskuse, Výstavy a veletrhy
Přednáška Jana Bubala o cestování po středomořských ostrovech a sbírání minerálů. V létě jsme vyrazili na jeden z technicky nejnáročnějších treků v Evropě – přechod vysokohorského systému Korsiky. Tentokrát už jsem tak trochu tušil, do čeho jdu, ale přesto na nás čekalo mnoho nástrah, které musel člověk překonávat. Z Korsiky jsme přepluli na Elbu, abych tam sbíral minerály. Na ostrově je sběr a vývoz kamenů přísně zakázán, takže po zkušenostech z Ruska jsem tam odjížděl s malou nejistotou. Jak jsem byl úspěšný a jestli jsem nějaké minerály dovezl, to se dozvíte na přednášce.
Vstup zdarma.
Místo konání | přednášková místnost 102, Historická budova Národního muzea, Václavské náměstí 68.
Pořádá | Národní muzeum, http://www.nm.cz/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist