https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/kurz-lesni-mysli-finske-metody-aktivni-relaxace-psychohygieny-a-pece-o-dusevni-zdravi-v-prirode-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kurz lesní mysli – finské metody aktivní relaxace, psychohygieny a péče o duševní zdraví v přírodě

25. dubna 2024 (čtvrtek) 16:30 - 18:30 Praha (Praha 10 , Praha 10)
Ostatní, Dílny a workshopy

Cyklus čtyř setkání k osvojení praktických dovedností, jak v každodenním životě najít rovnováhu, předcházet vyčerpanosti a jak si udržet vnitřní energii. Kurz Lesní mysli - finské metody aktivní relaxace, psychohygieny a péče o duševní zdraví v přírodě. Akce probíhá v krásném prostředí Toulcova dvora a Meandrů Botiče. Ve Finsku je Lesní mysl zavedenou značkou a označují ji za „balíček praktických nástrojů“ sebepéče a seberozvoje. Do své praxe ji už i u nás zařazují terapeuti, psychologové, koučové, učitelé i lektoři.

Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, Rodinné centrum Zahrada.

Související odkazy: https://toulcuvdvur.cz/akce/kurz-lesni-mysli-finsk(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist