https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/memorial-ing.marina-hornika
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Memoriál Ing. Marina Horníka

25. dubna 2020 (sobota) 10:00 - 17:00 Praha (Praha 7)
Ostatní
Na Letenské pláni bude Městská policie hl. m. Prahy pořádat “Memoriál Ing. Martina Horníka 2020 - mezinárodní soutěžní setkání jízdních policií, aneb den plný zážitků (nejen s Městskou policií hl. m. Prahy). Program akce bude věnován prezentaci činnosti a používané techniky jednotlivých složek IZS, dalším ozbrojených sborů a organizací hl. m. Prahy. Organizace Lesy hl. m. Prahy bude na této akci prostřednictvím své rozmanité techniky prezentovat široké spektrum svého záběru v péči o pražskou přírodu. Ke každému stroji bude poskytnut výklad a také umožněna jejich prohlídka.
Místo konání | Letenská pláň
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Beata Sýkorová
e-mail: sykorova@lesy-praha.cz  tel: 775 018 630  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist