https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/mesic-skolnich-zahrad-2020
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Měsíc školních zahrad 2020

1. května 2020 (pátek) - 31. května 2020 (neděle) Česká republika
Ostatní
SPOLEČNĚ S DĚTMI NA CESTĚ VEN.

V květnu oslavte Měsíc školních zahrad - mezinárodní svátek školních zahrad, hřišť a dvorků. Naplánujte si alespoň den strávený venku.

Chceme povzbudit vás - školy a učitelé, abyste s dětmi aktivně trávili čas venku a objevili pestré možnosti, které venkovní prostředí nabízí.
Vydejte se na cestu ven. Venku snadno propojíte teorii s praxí při výuce, můžete tvořit a hrát si, poznávat přírodu, seznamovat děti s okolním světem i rozvíjet místní komunity. Připojte se i vy zkušení a inspirujte ostatní spolu s námi!

KDO se může připojit? Mateřské školy, základní školy, střední školy, speciální školy, družiny, volnočasové kroužky, vzdělávací organizace, rodiče,...

PROČ? Každé druhé české dítě je venku méně než hodinu denně. Čas venku je ale pro zdravý vývoj dětí zásadní. Rozvíjí psychické i fyzické zdraví, zlepšuje náladu a učení venku dokonce zvyšuje pozornost, vzdělávací výsledky, motivaci k učení i vztahy ve třídě.
Místo konání |
Pořádá | Nadace Proměny Karla Komárka, Chaloupky, Tereza, Lipka, ISGA, https://www.nadace-promeny.cz/ Kateřina Hemerková
e-mail: katerina.hemerkova@nadace-promeny.cz 
Související odkazy: https://www.mesicskolnichzahrad.cz/

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist