https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/netopyri-noc-na-hrade-v-tynci-nad-sazavou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Netopýří noc na hradě v Týnci nad Sázavou

24. srpna 2019 (sobota) 19:00 - 22:00 Středočeský kraj
Ostatní
Akce s netopýří tematikou pro malé i velké, návštěva netopýří kolonie v hradní věži, setkání s ochočenými handicapovanými netopýry, soutěže pro děti, přednáška a vycházka s detektorem. Akce se koná v rámci Mezinárodní noci pro netopýry. Hry a soutěže pro děti i dospělé s netopýří tématikou, možnost návštěvy letní kolonie netopýra velkého v hradní věži, přednáška o životě a ochraně netopýrů, seznámení s netopýry zblízka - ukázka ochočených handicapovaných jedinců. Na závěr vycházka pro zájemce, sledování netopýrů s pomocí ultrazvukového detektoru.
Místo konání | Týnec nad Sázavou hrad Týnec nad Sázavou
Pořádá | Česká společnost pro ochranu netopýrů ve spolupráci se Správou hradu Týnec nad Sázavou, http://www.ceson.org Olga Růžičková
e-mail: olga.ruzickova@email.cz  tel.: +420777750110  
Související odkazy: http://ceson.org/document/MNN_2019_prehled.pdf http://www.mestotynec.cz/muzeum/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist