https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/online-kurz-klimaticka-zmena-varianty-v-soutezi-energy-globe
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Online kurz Klimatická změna (Varianty) v soutěži Energy Globe

24. srpna 2020 (pondělí) - 30. září 2020 (středa) Česká republika
Ostatní
Online kurz Klimatická změna je jedním z finalistů v kategorii vzdělávání ekologické soutěže E.ON Energy Globe. Podpořte jej v online hlasování veřejnosti, které probíhá do 30. září! Více informací zde: https://www.energyglobe.cz/projekty První online kurz o klimatické změně z dílny Člověka v tísni je určen jak pro pedagogy, tak pro každého zájemce s přístupem k internetu. Přináší tudíž jedinečnou možnost proniknout do tématu samostatně a bez potřeby lektora. Kurz se skládá z celkem osmi samostatných kapitol, v nichž je možné se seznámit s různými úhly pohledu na projevy klimatické změny.
Místo konání |
Pořádá |

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist