https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/priroda-v-satku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Příroda v šátku

2. května 2020 (sobota) 14:00 - 17:00 Praha (Praha 5)
Ostatní
Podobně jako organizace Lesy hl. m. Prahy, se i čeští skauti starají s láskou o přírodu. Proto spojili své síly a připravili pro veřejnost akci nazvanou Příroda v šátku, která je zároveň oslavou Mezinárodního dne skautů a skautek, který se slaví 24. dubna. Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost nahlédnout do života skautů a zjistit, jakým způsobem pomáhají přírodě. Skauti je naučí komunikovat Morseovou abecedou, šifrovat tajné zprávy, vyrábět předměty z přírodnin či se dozvědí co lesu škodí a co mu pomáhá.
Místo konání | Zookoutek Malá Chuchle, V Lázních 8/8, Praha
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://www.lhmp.cz/ Dita Pavelková
e-mail: pavelkova@lesy-praha.cz  tel: 777185830  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist