https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/pro-rodice-co-potrebuje-dite-pro-dobry-spanek
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Pro rodiče: Co potřebuje dítě pro dobrý spánek

16. května 2024 (čtvrtek) 18:00 - 19:30 Internet (zoom)
Online akce, webináře

Spánek je jednou ze základních životních potřeb. Malé dítě předškolního věku potřebuje spát 11-13 hodin za každých 24 hodin.
Jak to ale zařídit, aby dítě usnulo ve školce a potom také večer? Souvisí odpolední spánek s pozdním večerním usínáním? Jaké jsou podmínky pro dobrý spánek doma a ve školce a co jsou naopak největší zabijáci spánku?
První část webináře proběhne formou přednášky, poslední půlhodinka bude prostorem pro otázky a případnou společnou diskuzi.

O lektorce:
Mgr. Johana Passerin stála u založení Asociace lesních MŠ, kde působí dodnes jako členka Rady a koordinátorka Skupiny pro kvalitu. V lesní školce působí od roku 2010. Je ředitelkou lesní MŠ Hvězdy v lese, kterou v roce 2014 založila. Absolvovala čtyřleté studium waldorfské předškolní pedagogiky (2014) a mnoho stáží v předškolních zařízeních (Německo, Izrael, Dánsko, Švédsko, Rakousko, Skotsko a Island). Na Univerzitě Palackého v Olomouci vystudovala speciální pedagogiku předškolního věku (2020) a navazující magisterský obor Muzikoterapie (2023). Lesním školkám poskytuje konzultace a kolegiální podporu, přednáší zejména na téma volná hra, pohádky, svátky a tradice a potřeby malého dítěte a týmová práce v souladu na hodnotách.

Pořádá | Škola lesem, pobočný spolek ALMŠ, https://www.lesnims.cz/ Zuzana Knap
e-mail: zuzana.knap@lesnims.cz 
Související odkazy: https://www.lesnims.cz/pro-rodice-co-potrebuje-dit(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist