https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prvni-online-summit-na-tema-wellfare-koni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

První online summit na téma wellfare koní

2. října 2021 (sobota) 18:00 - 3. října 2021 (neděle) 22:00 Praha
Online akce, webináře

PRVNÍ ONLINE SUMMIT
Protože nám aktuální situace komplikuje pořádání jakýchkoliv vzdělávacích akcí, uspořádali jsme hned několik online webinářů, abychom alespoň částečně zaplnili „díru“ na trhu, která vznikla následkem nemožnosti účastnit se seminářů osobně.


Díky tomu, jak velkého zájmu se tyto akce tešily, jsme se rozhodli pro uspořádání prvního ročníku série webinářů, kterému vznosně říkáme „Online summit“ :). Jde o šest webinářů, z nichž každý bude rozložený do dvou po sobě jdoucích dní, během nichž budou různí odborníci z různých odvětví prezentovat své pojetí jednotného tématu: „Welfare koně“. Můžete se tedy těšit na přednášky z pohledu trenérů, fyzioterapeutů, etologů, či saddle fitterů. Jednoduše tedy je, nač se těšit.

Každý webinář bude trvat 50 - 70 minut, a to včetně prostoru k položení dotazů.

V sobotu i v neděli budou probíhat tři po sobě jdoucí webináře.

Pořádá | KoněČesky, http://www.konecesky.cz/
Související odkazy: https://www.koneceskysummit.com/?fbclid=IwAR3tDEwS(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist