https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/sejdeme-se-na-krmitku-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Sejdeme se na krmítku

10. listopadu 2020 (úterý) 17:00 - 19:00 Praha (Praha 19)
Konference a semináře
Rádi byste si zkrášlili zahradu nebo balkon a pomohli našim ptákům přečkat zimu? Pak je tento workshop přesně pro vás! Nejen, že si vyrobíte své vlastní krmítko, díky kterému budete moci pozorovat barevné ptactvo z bezprostřední vzdálenosti, ale seznámíte se s jeho nejčastějšími návštěvníky a dozvíte se, na co je do krmítka hravě nalákáte i co do něj rozhodně nepatří. Cena 100 Kč/os., předškolní děti v doprovodu rodičů zdarma. Kapacita je omezená, nutné přihlášení předem na uvedeném kontaktu.
Místo konání | Ekocentrum Prales - budova Dřevák
Pořádá | Lesy hl. Prahy, https://lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel: 778 716 582  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist