https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/summit-svetovych-skol
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Summit Světových škol

10. listopadu 2020 (úterý) Praha
Konference a semináře
2. ročník konference Světových škol.
Více na https://www.svetovaskola.cz/ O projektu Světová škola

Certifikát Světová škola uděluje společnost Člověk v tísni, o. p. s. ve spolupráci s organizacemi ARPOK, o. p. s., ADRA a Multikulturním centrem Praha. Světové škole byla udělena Záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zahraničních věcí. Projekt je určen všem typům škol. Základní filozofie podporuje vzdělávání a přípravu žáků na reálný život v globalizovaném světě a opírá se o jednoduchou metodologii tří kroků: uč se – zjišťuj – jednej.
Místo konání | Centrum současného umění DOX
Pořádá | Vzdělávací program Varianty, Člověk v tísni, https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelavaci-program-varianty Kateřina Sobotková
e-mail: katerina.sobotkova@clovekvtisni.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist