https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/svobodna-architektura-30-let-architektury-v-cechach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

SVOBODNÁ ARCHITEKTURA? 30 LET ARCHITEKTURY V ČECHÁCH

4. října 2019 (pátek) 18:00 - 3. října 2019 (čtvrtek) Praha
Přednášky a diskuse
Národní galerie Praha u příležitosti Dne Architektury zve k diskusi architekty, teoretiky, historiky a aktivisty, aby vzájemně konfrontovali své pohledy na vývoj architektury po roce 1989. Tématem budou možnosti a hranice svobody, jaká jsou hlavní pozitiva a hlavní negativa uplynulého vývoje. Není cílem plné zhodnocení, spíše vytyčení hranic a extrémů. Ve středu zájmu stojí změněné společensko-politické podmínky pro architektonickou tvorbu i otázka, jak zajistit prostředí pro českou architekturu do budoucna, aby se prosadila v evropském měřítku. Diskuse moderovaná kurátorkou Sbírky architektury Helenou Doudovou usiluje o diverzifikovaný, multigenerační pohled dvou až tří různých věkových kategorií a zastoupení žen-architektek.

Sraz: pá 4.10., 18.00, Veletržní palác NG, Malá dvorana, Dukelských Hrdinů 47, P-7
Místo konání | Praha 7 Veletržní palác NG, auditoriu 6. patro, Dukelských Hrdinů 47, P-7
Pořádá |
Související odkazy: https://www.denarchitektury.cz/program/praha-prazs(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist