https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/tvip-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

TVIP 2019

19. března 2019 (úterý) - 21. března 2019 (čtvrtek) Jihomoravský kraj
Konference a semináře
Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí v sobě zahrnuje symposium Výsledky výzkumu a vývoje pro průmyslovou a komunální ekologiii ODPADOVÉ FÓRUM 2019 a konferenci APROCHEM 2019 zamřenou na rizikový management a předcházení ekologickým haváriím a škodám. ODPADOVÉ FÓRUM 2019 pokračuje ve svém rozšířeném záběru na celou oblast průmyslové a komunální ekologie. Znamená to, že vedle příspěvků z oblasti odpadového hospodářství a sanací ekologických zátěží mají zde prostor i témata související s vodním hospodářstvím a emisemi škodlivých látek do ovzduší. Letos navíc v souvislosti s přípravami na přechod k oběhovému hospodářství přibyla oblast Věda a výzkum pro oběhové hospodářství, pod kterou jsou zahrnuta témata původní oblasti Nové materiály a inovační technologie pro životní prostředí.
Symposium je určeno:
 k prezentaci výsledků (především) aplikovaného výzkumu z celé oblasti průmyslové a komunální ekologie,
 pro zástupce podnikatelské sféry a veřejné správy, aby se seznámili s výzkumnými tématy a projekty s cílem eventuálního převzetí nebo rozvinutí dosažených výsledků v praxi,
 k seznámení představitelů výzkumné obce s potřebami reálného „podnikového života“ a případnému navázání spolupráce.
APROCHEM tematicky pokrývá oblast řízení rizik a bezpečnosti. Zaměřuje se zejména řízení průmyslových rizik a rovněž na rizika při správě regiónů, měst a obcí.
Místo konání | Hustopeče Hotel Amande (dříve Centro), Husova 8 Hustopeče
Pořádá | České ekologické manažerské centrum, z.s., http://www.cemc.cz Vladimír Študent
e-mail: studentv@cemc.cz 
Související odkazy: http://www.tvip.cz http://www.wasteforum.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist