https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/uklidme-libus-pisnici-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ukliďme Libuš, Písnici

17. dubna 2021 (sobota) Praha (Libuš)
Brigády

Individuální akce Ukliďme Libuš, Písnici.
Ochranné pomůcky, rukavice, roušky a pytle na odpad budou vydávány na úřadu MČ v ulici K Lukám od středy 12. dubna do pátku 14. dubna v čase od 9:00 do 14:00 ( ve středu do 17:30). V sobotu 17. dubna v čase 9:00–11:00 hodin.
Pytlomat bude umístěn v sobotu u Základní školy v Písnici a u úřadu MČ v ulici K Lukám.
Úklid proběhne individuálně o víkendu 17. - 18. dubna.
Nasbíraný odpad potom zanechte na dostupném místě (u cesty, silnice atd.), a posléze je nutné místo nahlásit pro odvoz - sms: 732 643 920.
Každý, kdo se této akce zúčastní, si může vytipovat lokalitu, kam půjde uklidit. Buďte hlavně všichni opatrní, v případě nálezu injekčních stříkaček, tlakových lahví či jiných podezřelých předmětů. Na nic podobného nesahejte a ohlaste nález na úřad MČ, nebo dle závažnosti nálezu rovnou složkám záchranného integrovaného systému.

Místo konání | Ladislava Coňka 40/3, 14200 Praha-Libuš - Písnice, Česko
Pořádá | Ukliďme Česko, https://www.uklidmecesko.cz/ Petr Borský

Související odkazy: https://www.uklidmecesko.cz/event/28267

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist