https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vedouci-vedouci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Vědoucí vedoucí

14. června 2022 (úterý) - 15. června 2022 (středa) Praha (Praha 15)
Konference, workshopy a semináře

Dvoudenní seminář, který proběhne na Toulcově dvoře, je určen pro vedoucí týmů programových pracovníků a vedoucí pracovníky organizací, které se věnují environmentální výchově.
Cílem semináře je poskytnout podporu a oporu lídrům (lektorských) pracovních týmů pro jejich vedoucí práci. Nabídnout prostor pro reflexi vlastního výkonu vedoucího a inspiraci a motivaci ke zlepšení v souladu s osobnostními předpoklady a preferencemi účastníků.
Seminář povedou vedoucí pracovnice Toulcova dvora a jeho členských organizací Srazu a Botiče, Lenka Skoupá a Martina Chvátalová.

V průběhu semináře se budeme věnovat těmto tématům: osobnost a role vedoucího pracovníka a různé styly vedení, fungování týmu jako celku (např. jak na výběr a zaučení nového pracovníka, nástroje na sdílení informací a plánování činnosti, komunikace, atp.), rozvoj pracovníků a týmů (např. plány osobního rozvoje, manažerské rozhovory, teambuildingy, aj. nástroje).

Lektorky budou vycházet zejména ze své praxe vedoucích pracovních týmů organizací působících v environmentální výchově. V průběhu semináře budou reagovat na potřeby účastníků a zařazovat témata související s prací vedoucího, po kterých bude mezi účastníky zjištěna největší poptávka a potřeba ke sdílení.

Cena semináře pro členy Pavučiny 2 000 Kč, pro nečleny 3 000 Kč. Je třeba se předem přihlásit, více informací na webu akce - viz níže.

Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 31/1, Praha 10 - Hostivař
Pořádá | SSEV Pavučina, z.s., https://aktivity.pavucina-sev.cz/aktivita/vedouci-vedouci/ Blanka Toušková
e-mail: info@pavucina-sev.cz  tel: +420 721 133 108  
Související odkazy: https://aktivity.pavucina-sev.cz/aktivita/vedouci-(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist