https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/velky-jarni-uklid-na-nuselskych-schodech-a-ve-folimance
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Velký jarní úklid na Nuselských schodech a ve Folimance

7. dubna 2018 (sobota) 10:00 - 12:30 Praha
Brigády
Přijďte přivítat jaro na Nuselské schody a na Folimanku formou už tradičního úklidu navršených odpadků, a to rovnou v rámci Hlavního úklidového dne iniciativy Ukliďme Česko.

Je skvělou správou, že naše pravidelná aktivita přiměla Magistrát HMP, respektive TSK, kteří úklid delegují na KOMWAG, k tomu, aby kvalitu úklidů významně zlepšili. Přesto i letos najdeme po zimě v okolí Nuselských schodů množství nepořádku. Chopme se tedy rukavic a nastavme hned na začátku sezony údržbářům vysokou laťku čistoty veřejného prostoru. Protože my chceme své okolí mít čisté.

Letos nově jsme domluvili spolupráci se Zelenými a společností Gartensta Plus. Společně s nimi uklidíme také Folimanku. Za každého pracanta získáme malý příspěvek do naší věčně prázdné kasičky. Detaily spolupráce ladíme.

Pro všechny dobrovolníky budou připravené rukavice a odpadkové pytle, které laskavě věnovala iniciativa Ukliďme Česko. K dispozici bude také malé občerstvení.

Připojit se můžete také k události na webu Ukliďme Česko.
Přijďte v hojném počtu, pro každého se práce najde!
Místo konání | Praha 2. Nuselské schody, Praha 2.
Pořádá | Přátelé Nuselských schodů a Strana zelených - Praha 2, https://www.facebook.com/pratelenuselskychschodu/
Související odkazy: http://www.uklidmecesko.cz/event/16120

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist