https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/virtual-city-walks-chicago-mesto-architektury
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Virtual City Walks: Chicago - Město architektury

30. ledna 2021 (sobota) 18:00 Praha
Online akce, webináře

Chicago Architecture Center
Chicago je typické město s moderní architekturou a domov úžasné kolekce mrakodrapů. Projděte se jen jeden blok a objevíte století plné architektonických inovací. Připojte se k Chicagskému centru architektury (Chicago Architecture Center, CAC) a nahlédněte dovnitř na jejich výstavu výškových budov. Pak se vydejte ven na virtuální procházku podél řeky Chicago s průvodkyní CAC Mary Jo Hoag. Navštívíme Aqua Tower (2009, Studio Gang); Trump Tower (Skidmore Owings & Merrill, 2009); AMA Building, dříve IBM Building (Office of Mies van der Rohe, 1971); Marina City (Bertrand Goldberg, 1967) a proslulou stavbu Tribune Tower (Howells & Hood, 1925), jejíž mezinárodní designérská soutěž určovala vzhled moderních měst po celém světě.
Prohlídku povede průvodkyně CAC Mary Jo Hoag v anglickém jazyce.

Virtual City Walks: International Edition

Centrum architektury a městského plánování ve spolupráci s dalšími pěti centry zaměřenými na architekturu, v Chicagu, Bostonu, New York City a Los Angeles, vám společně přinášejí virtuální procházky po svých městech. Zavítáme na nejznámější místa a odhalíme překvapivé historické i současné budovy. Projděte si s námi vždy v sobotu večer a seznamte se s odborníky na architekturu s místními průvodci, kteří svá města znají nejlépe.

Tuto šestidílnou sérii sponzoruje the Association of Architecture Organizations (AAO), ve spolupráci s partnery programu: Danish Architecture Center (DAC), Chicago Architecture Center (CAC), CAMP (Centrum architektury a městského plánování), Boston By Foot, AIA New York/Center for Architecture a Los Angeles Conservancy.

Všechny procházky se uskuteční online přes Zoom a vstupenky lze zakoupit pouze jako balíček všech šesti měst.
Vždy v sobotu od 23. ledna do 27. února 2021 / 18:00 – 19:00 (středoevropský čas, CET)
Vstupenky ZDE. (60 USD - standard; 48 USD - pro členy AAO)

Pořádá | CAMP - centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: http://praha.camp/program/5ff30bd7d6a1d02e6867610e(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist