https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vyrob-si-relu-tasku-a-batoh-4
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Vyrob si Relu tašku a batoh

22. ledna 2022 (sobota) 11:00 - 16:00 Praha (Praha 8)
Dílny a workshopy

Přijďte si vyrobit originální recyklovanou tašku nebo batoh z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Batoh i taška mají nosnost 8 kg, nemusíte se proto bát, ani v dešti se nerozpustí, jsou impregnované. Techno­logie výroby je snadná, zvládne ji každý.

Po absolvování tohoto kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, udržitelné módě, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena: 1700 Kč (za jeden batoh) / 1200 Kč (za tašku)

Cena zahrnuje:

veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších batohů a tašek; pytle navíc, které si můžete odnést rovnou po skončení kurzu domů; nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech; možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (budete moci navštívit jakýkoliv další termín workshopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svůj batoh); drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z obchodu bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů.

Přihlásit se můžete ZDE: https://goo.gl/forms/26FUx730fl0ExBso2

Upozornění: Tento kurz není vhodný pro těhotné.

Místo konání | Za Poříčskou bránou 284/7
Pořádá | Z pokoje do pokoje, https://www.zpokojedopokoje.cz e-mail: chci@zpokojedopokoje.cz 
Související odkazy: https://www.zpokojedopokoje.cz/kalendar-akci/relu/(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist