https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vyroba-domaciho-vermikomposteru-27
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výroba domácího vermikompostéru

10. září 2019 (úterý) 19:00 - 20:30 Praha
Dílny a workshopy
Tradiční kurz výroby domácích vermikompostérů z odpadového materiálu. Odnesete si zbrusu nový vermikompostér i všechny informace, které potřebujete pro úspěšné zahájení domácího kompostování.
Přestaňte házet slupky do koše a proměňte je v prvotřídní hnojivo! Kompostovat může každý - v domě se zahradou i v garsonce. Stačí v úterý přijít na náš workshop a ve středu můžete začít :) . Stačí se přihlásit na náš tradiční kurz výroby domácích vermikompostérů z odpadového materiálu.
Odnesete si nejen zbrusu nový vermikompostér, který společně vyrobíme, ale i spoustu kompostovacích tipů a osobně prověřených vychytávek.
Počet míst je omezený, takže se co nejdřív registrujte: https://eshop.kokoza.cz/obchod/workshopy/vyrob_si_svuj_vermikomposter/
Cena 490 Kč
Násadu kalifornských žížal do vermikompostéru najdete na naší mapě (www.mapko.cz).
Místo konání | Dílna Z pokoje do pokoje Za Poříčskou branou 7, Praha 8
Pořádá | Kokoza, o.p.s., https://www.kokoza.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist