https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/laureati-ceny-josefa-vavrouska-ve-2-kole-volby-prezidenta-ceske-republiky-podporujeme-profesora-jiriho-drahose
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Laureáti ceny Josefa Vavrouška: Ve 2. kole volby prezidenta České republiky podporujeme profesora Jiřího Drahoše

25.1.2018
Laureáti Ceny Josefa Vavrouška podporují ve 2. kole volby prezidenta České republiky občanského kandidáta pana profesora Jiřího Drahoše. Na snímku Josef Vavroušek.
Laureáti Ceny Josefa Vavrouška podporují ve 2. kole volby prezidenta České republiky občanského kandidáta pana profesora Jiřího Drahoše. Na snímku Josef Vavroušek.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
My, níže jmenovaní laureáti Ceny Josefa Vavrouška, podporujeme ve 2. kole volby prezidenta České republiky občanského kandidáta pana profesora Jiřího Drahoše.
 

Všechny nás spojuje zájem o udržitelný rozvoj, příznivé životní prostředí, lidské zdraví, environmentální témata a klademe důraz na ochranu přírodních hodnot, které jsou nenahraditelné a životně důležité pro život všech občanů České republiky.

Pan profesor Drahoš je pro nás zárukou, že prezident České republiky bude z pozice svého úřadu tyto nenahraditelné hodnoty chránit, bude k environmentálním, ale i ekonomickým a sociálním tématům přistupovat objektivně, a veškeré jemu předkládané zákony bude hodnotit k prospěchu České republiky a všech jejích občanů. Je pro nás zárukou, že hlava státu nebude k problémům životního prostředí přistupovat z hlediska dlouhodobých veřejných zájmů nezodpovědně, bez důkladného prověření všech vlivů na životní prostředí a dalších ekonomických i sociálních důsledků, ve prospěch lobbistických, zájmových skupin, jak se dělo a děje za výkonu prezidentské funkce Miloše Zemana.

Pan profesor Drahoš je pro nás také zárukou návratu serióznosti, slušnosti a důstojnosti na Pražský hrad a do Kanceláře prezidenta republiky jak pro českou veřejnost, tak pro prestiž naší země v zahraničí.

Prof. Ing. Josef Fanta CSc.
Prof. RNDr. Bedřich Moldan CSc.
Ing. Arch. Martin Říha
Pavel Šremer
Miroslav Janík
RNDr. Martin Bursík
Ing. Vladimír Buřt
MVDr. Jaromír Bláha
JUDr. Hana Kulichová
RNDr. Jiří Kulich
PHDr. Ivan Rynda
Petr Pakosta
Daniel Pitek


reklama

Laureáti ceny Josefa Vavrouška

tisknout poslat  twitter
Ekolist.cz nabízí v rubrice Názory a komentáře prostor pro otevřenou diskuzi. V žádném případě ale nejsou zde publikované texty názorem Ekolistu nebo jeho vydavatele, nýbrž jen a pouze názorem autora daného textu. Svůj názor nám můžete poslat na ekolist@ekolist.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

PJ

Petr Jílek

25.1.2018 16:10
Dobrá zpráva!!!
Odpovědět
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist