Mgr.Kateřina Goroškov "> Frosch EKO prací prostředek na funkční i jemné prádlo s vůní mandlí - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/frosch-eko-praci-prostredek-na-funkcni-i-jemne-pradlo-s-vuni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Frosch EKO prací prostředek na funkční i jemné prádlo s vůní mandlí

18. dubna 2024 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Slunce, svěží jarní vzduch, kvetoucí příroda, prodlužující se dny a blížící se doba dovolených. Co víc by si mohl člověk přát. Jarní dny a nastupující léto nás vybízí i ke zvýšené fyzické aktivitě a době strávené venku v přírodě na túře nebo na kole. To vše nám prospívá a dělá jednoznačně dobře jak tělu, tak naší psychické stránce. Aby byl pobyt v přírodě dokonalý a co nejpříjemnější, je dobré volit i správné outdoorové oblečení a funkční prádlo. Poměrně rychle jsme si ho zvykli používat. Není nám nepříjemné, když se zpotíme, protože toto prádlo odvádí pot. A není nám chladno, pokud se změní teplota, protože nás naopak funkčně zahřeje. Naše šatníky se těmito kousky poměrně zaplnily. Jak ale o ně správně pečovat? Dopřejte svému prádlu výjimečnou péči s ekologickým pracím prostředkem s mandlovým olejem. Frosch EKO prací prostředek s vůní mandlí s účinným přírodním složením se skvěle postará o jemné materiály, ke kterým patří například vlna, hedvábí nebo umělé hedvábí, a hlavně funkční prádlo. Lze ho používat jak v teplé vodě při praní v pračce, tak při ručním praní v terénu klidně s použitím studené vody. Důležitý je také fakt, že jeho užití v přírodě ji nezatěžuje. Jedná se o ideálního pomocníka na všech našich cestách létem za jakýmkoli dobrodružstvím.

„Přemýšleli jste o tom, jak se vaše oblíbené produkty vyrábí? Značka Frosch klade velký důraz na samotný výrobní proces. Ten podléhá nejvyšším ekologickým standardům, a i díky tomu se výrobce může pyšnit certifikací EMAS, kterou obhajuje už od roku 2003. Při výrobě produktů v ultra moderní továrně jsou využívány přírodní a obnovitelné zdroje energie (solární, geotermální, větrné). Voda je získávána z vlastní studny a zpracovávána ve specializovaném vodním centru, odkud je po přečištění vypouštěna zpět do přírody – do řeky Rýn. Energie a teplo vyprodukované během výrobního procesu je využíváno také pro zajištění provozu kancelářské budovy a sídla výrobce, které získalo v roce 2012 nejvyšší certifikát ekologického stavitelství LEED Platinum,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch. „Myslíme i na co nejefektivnější využití přírodních surovin, které v našich produktech najdete, proto se snažíme neustále zvyšovat podíl surovin získávaných z obnovitelných, evropských zdrojů,“ dodává Markéta Terčová.
Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml

Postará se o čistotu prádla a ochranu barev a tkaniny a prádlo provoní jemnou vůní. Prací prostředek neobsahuje rozjasňovače, barviva ani konzervanty. Přípravek je vhodný i na funkční prádlo. Balení obsahuje 40 pracích dávek. Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml je k dostání za cenu 299 Kč. Doporučené dávkování pro praní v pračce: 50 ml na lehce špinavé prádlo, 80ml na středně špinavé prádlo, 110 ml na velmi špinavé prádlo. Pro ruční mytí je doporučeno použít 40 ml na 10 l vody.

Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a funkční a jemné prádlo patří do rodiny pracích prostředků spolu s Frosch EKO Pracím prostředkem s aktivní sodou na bílé prádlo. Ten je šetrný k přírodě i pokožce, včetně té citlivé. Postará o čisté prádlo se svěží vůní. Díky důmyslnému složení se můžete spolehnout i na to, že prací prostředek ochrání barvy prádla. Nebo Frosch EKO Prací prostředek color Granátové jablko s extrakty z granátového jablka. Ten prádlo účinně vypere, ošetřuje textilní vlákna a chrání barvy. Prací prostředek ve formě gelu je vhodný pro všechny druhy textilií kromě vlny a hedvábí. Či Frosch EKO Prací prostředek sensitive Aloe vera, který zanechá prádlo čisté a jemně ho provoní. Přírodní složení s aloe vera se postará o ochranu barev i tkanin a je šetrné k pokožce i k přírodě. Je vhodný na praní jemného prádla. Doporučená cena těchto tří pracích gelů je 269 Kč.
Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist