https://ekolist.cz/cz109/zpravodajstvi/tiskove-zpravy?region=%C3%9Asteck%C3%BD+kraj
reklama
reklama
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy / Ústecký kraj

Pokud chcete v této rubrice zveřejnit svou tiskovou zprávu, vložte ji do redakčního systému prostřednictvím formuláře Přidat tiskovou zprávu. Zpravidla do tří dnů ji zkontroluje některý z redaktorů a následně bude publikována. Redakce Ekolistu nemůže z kapacitních důvodů zaručit zveřejnění tiskových zpráv, které byly redakci poslány na e-mail.

Zveřejnění prosté tiskové zprávy bez obrázků, log a aktivních hyperlinků je bezplatná služba. Pokud potřebujete vydat text, kde budou loga donorů či aktivní hyperlinky, rádi vám vydáme PR článek v naší Partnerské sekci. Cenu a více informací získáte na e-mailu reklama@ekolist.cz.

Ekologický právní servis, Greenpeace a Chomutov pod pokličkou ČEZ: Absurdní kompenzace k Prunéřovu. Opil ČEZ Drobila rohlíkem?

20. října 2010 | Ekologický právní servis, Greenpeace a Chomutov pod pokličkou ČEZ
Ministerstvo životního prostředí dnes zveřejnilo schválený seznam opatření, kterými má ČEZ více

MŽP ČR: MŽP přijalo navrhovanou úsporu skleníkových plynů pro oblast Prunéřova

20. října 2010 | MŽP ČR
V dubnu 2010 vydalo MŽP souhlasné stanovisko EIA k obnově elektrárny Prunéřov II s podmínkou, která více

PR Attack: Město Libochovice získalo finanční prostředky na projekt ekologické kanalizace

14. října 2010 | PR Attack
Město Libochovice rozšiřuje projekt kanalizace na další obce – Dubany a Poplze. více

PR Attack: Čistírna odpadních vod v Libochovicích dobudována

14. října 2010 | PR Attack
V rámci zajištění plnohodnotné vodohospodářské infrastruktury a ekologického způsobu hospodaření s více

Arnika Děčín: Lídři politických stran kandidujících v Děčíně jsou proti stavbě protipovodňové zdi na Mariánské louce. Strany, které o ní rozhodly, ale mlčí.

13. října 2010 | Arnika Děčín
Z dotazníkové ankety Arniky a dalších občanských sdružení jednoznačně vyplynulo, že většina lídrů více

MZe ČR: Konkrétní pomoc pro povodněmi zasažené oblasti: odklad splátek za půdu a snadnější nákup pozemků výše nad vodou

11. října 2010 | MZe ČR
Odklad splátek kupní ceny nebo nájemného pozemku, refundace nákladů na úklid naplavenin nebo více

Arnika: Jez u Děčína by měl zajímat rybáře, majitele penzionu, turisty i sportovce

8. října 2010 | Arnika
Seznamte se s plánem jezu u Děčína, radí Arnika. Významně totiž ovlivní podobu řeky. více

Arnika - program Ochrana přírody: Na vyjádření ke stavbě jezů má veřejnost ještě 2 týdny

K záměru vystavět plavební stupeň u Děčína může až do 14. října podat své připomínky každý občan ČR. více
| 1 | .. | | 109 | | 111 | 112 | .. | 228 |
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist