https://ekolist.cz/cz/ekolist/mesicni-souhrn/rijen-2014-a-navrat-diskuzi-na-ekolist-cz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Říjen 2014 a návrat diskuzí na Ekolist.cz

5.11.2014
Na server Ekolist.cz se po roce a půl vrátily diskuze. I díky Vám. Hurá a děkujeme.
Na server Ekolist.cz se po roce a půl vrátily diskuze. I díky Vám. Hurá a děkujeme.
Foto | Wes Peck / Flickr
Milé čtenářky a milí čtenáři, na server Ekolist.cz se po roce a půl vrátily diskuze. I díky Vám. Hurá a děkujeme.
 

Nejprve malá připomínka, proč jsme diskuze zrušili: inu, už jsme neměli kapacitu držet diskuze na důstojné úrovni a trollové a jiní běsové internetu nás dostali do situace, že jsme jen mazali příspěvky a neměli čas psát články.

Nové diskuze jsou jen pro registrované čtenáře. Doufáme, že toto opatření odradí náhodné kolemjdoucí trolly od posílání kohokoliv kamkoliv a že se na Ekolistu zase povede věcná a slušná diskuze.

Kromě toho, že Vám registrace umožní zapojit se do diskuze, jako službu navíc si můžete (ale nemusíte) zvolit zasílání novinek na svůj mail. Nemáte-li čas číst Ekolist denně, ale nechcete přijít o něco důležitého či zajímavého, pak si můžete udržet přehled díky zasílání novinek. Můžete si zvolit, zda chcete dostávat přehled denně, či týdně, případně přesně specifikovat, která oblast Vás zajímá.

Registrovat se můžete zde.

A na závěr chceme poděkovat všem dárcům, kteří nám přispěli na úpravu redakčního systému. Bez Vaší finanční pomoci by to nebylo. Někteří čtenáři nám přispěli právě na zřízení diskuzí. Jako poděkování jsme za ně objali strom. Přehlídku stromů najdete zde.

A ještě letem světem zmíním články, které vás čtenáře v poslední době nejvíce zaujaly. Patří mezi ně rada Jak na octomilky: nechte je umřít hlady, utopte je nebo je ulovte vysavačem. Za normálních okolností by nás v druhé polovině října octomilky už trápit neměly, ale letošní říjen byl mile teplý a octomilkám se z našich domácností zjevně nechtělo.

Další text, který byl v říjnu nečekaně čtený, byl Je tady podzim a s ním i zarosená okna. Co s tím?. Hodně čtený byl i článek Smrtelně nebezpečná levandule? Pěstitelé se bouří proti chemickým předpisům EU či Nejvyšší strom Česka je vysoký skoro jako Petřínská rozhledna.

Za redakci bych ještě zmínil článek Mělo spálení nosorožčích rohů smysl? Nebo by bylo lepší s nimi naložit jinak?, který shrnuje argumenty pro a proti pálení zásob nosorožčích rohů a zhodnocení newyorského klimatického summitu.

P. S. Pokud si myslíte, že projekt jako je Ekolist.cz, stojí za to, pak ho můžete naprosto jednoduše podpořit tím, že mu pošlete finanční dar na účet 0201022329/0800. Napište nám do zprávy pro příjemce svůj e-mail, rádi Vám pošleme potvrzení o daru a skvělou placku s logem Ekolistu. Děkujeme


reklama

 
foto - Mach Ondřej Martin
Martin Mach Ondřej
Autor je šéfredaktorem serveru Ekolist.cz


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist