https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/a-je-to-zaklady-kutilstvi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

A je to! Základy kutilství

25. září 2019 (středa) 16:00 - 20:00 Praha
Dílny a workshopy
Naučte se kutit, vrtat do zdí nebo spravit sifon. Místo si rezervujte na zuzana@praha14kulturni.cz Každý kutil potřebuje alespoň ze začátku pomoct. Pokud si nevíte rady s běžnými domácími opravami, přijďte na náš workshop, kde vás naučíme užitečné dovednosti a postupy. Seznámíte se tu s nářadím a zbavíte se strachu z vrtačky. Podíváme se na drobnou instalateřinu, naučíme se, jak fungují a jak se opravují sifony nebo baterie. Kapacita workshopu je 15 osob, svoje místo si registrujte na mailu zuzana@praha14kulturni.cz.
Cena: 200,- Kč
Místo konání | Plechárna Černý Most Praha 14, Bryksova 1002 / 20
Pořádá | Plechárna, http://www.plecharnacernymost.cz
Související odkazy: http://www.plecharnacernymost.cz/cz/program/a-je-t(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist