https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/biomechanika-koni-s-mvdr.dominikou-svehlovou
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

BIOMECHANIKA KONÍ S MVDR. DOMINIKOU ŠVEHLOVOU

30. listopadu 2019 (sobota) 10:00 - 18:00 Praha
Konference a semináře
Ujasníme si základní poznatky o těžišti a rovnováze koní, jejich přirozené křivosti i o reakci a následcích nesprávné rovnováhy na svaly a klouby. Posluchači se také dozvědí, jak mohou pohyb celého těla ovlivnit bolavé zuby nebo nevyvážená kopyta či nepadnoucí sedlo nebo těsná uzdečka.

Řekneme si, jak správným výcvikem, lonžováním a ježděním koně narovnat, zlepšit jeho rovnováhu a pohyb, jak mu gymnasticky procvičovat tělo, aby zůstalo zdravé a dobře pohyblivé a kůň tak mohl spokojeně vozit svého člověka.

Seminář bude plný obrázků, fotek, videí a praktických rad a tipů na zdravou a prospěšnou práci s koněm ze země i pod sedlem, ať už pro sportovní účely, pro radost nebo v rámci rehabilitace koně po nějaké nemoci či úraze.
Cena semináře:
• 750,- Kč dospělí, 380,- Kč děti a mládež 12 - 18 let
• platba předem
Web akce: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/biomechanika-koni-s-mvdr-dominikou-svehlovou
Místo konání | Praha 10 - Hostivař SEV Toulcův dvůr, Infocentrum
Pořádá | https://www.toulcuvdvur.cz
+iCAL export +Google kalendář

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist