https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/bydli-s-nami-plazi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Bydlí s námi plazi

28. února 2024 (středa) 16:00 - 17:30 Praha (Praha 10 , Praha 10)
Ostatní, Dílny a workshopy

Přijďte odhalit pozoruhodné vlastnosti a schopnosti plazů! Proč hadi nemrkají? Jak to, že má užovka Plížil jen jednu lampičku a želva Leonardo dvě? Proč nikdy nenajdete svlečenou kůži gekončíka? Seznámíme vás zblízka a na živo s těmito neobyčejnými zvířaty. S dětmi si vyrobíme vlastní hadí talisman.

Veronika, která se věnovala na vědecké úrovni chování hadů, se s Vámi podělí o autentické historky z jejich života. Dozvíte se také, jaké druhy jsou a nejsou vhodné do naší domácnosti, čemu by se měl správný chovatel vyvarovat a co kteří plazi potřebují pro svou spokojenost. Zkrátka všechno možné o strastech a slastech teraristiky.

Prostor bude samozřejmě i pro Vaše dotazy.

Sraz na akci je 15:50-16:00 na hlavním dvoře před Hostelem. Ve čtyři hodiny spolu vyrazíme do zookoutku, kde se bude akce konat.

Akce se platí až na místě, přesto bereme vaši přihlášku závazně. Pokud nemůžete dorazit, dejte nám prosím vědět. Velký počet přihlášených, kteří nedorazí a neozvou se nám, je pro nás komplikující. Děkujeme za pochopení.

Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař, infocentrum.
Pořádá | Toulcův dvůr - Středisko ekologické výchovy hl.m. Prahy, http://www.toulcuvdvur.cz e-mail: info@toulcuvdvur.cz 
Související odkazy: https://toulcuvdvur.cz/akce/bydli-s-nami-plazi-2

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist