https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/den-zvirat-8
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Den zvířat

30. září 2020 (středa) 14:30 - 18:00 Praha (Praha 10)
Ostatní
Oslava celosvětového Dne zvířat na Toulcově dvoře má letos téma "Zvířecí smysly a nesmysly". Bude připraveno sedm vzdělávacích interaktivních stanovišť, kde se děti a možná i dospělí o zvířecím vnímání leccos dozvědí. Probíhat bude také zajímavý doprovodný program. Součástí doprovodného programu bude například ukázka výcviku policejních koní a záchranářských psů. Program upřesníme před akcí na webových stránkách.
Místo konání | Kubatova 1, Praha 10. Pokladna bude umístěna na hlavním dvoře.
Pořádá | Sdružení SRAZ - Společně za radostí a zdravím, z.s., https://www.toulcuvdvur.cz/stranka/sdruzeni-sraz-z-s Jana Hrdličková
e-mail: hrdlickova@toulcuvdvur.cz  tel: 739615989  
Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/den-zvirat-zvireci(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist