https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/farmarska-miniskola-ii-08-00-17-00
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Farmářská miniškola II / 08:00 - 17:00

5. srpna 2019 (pondělí) 08:00 - 9. srpna 2019 (pátek) 17:00 Praha
Tábory, výlety a pobytové akce
Lovci mamutů žijí v souladu s přírodou a jejími zákony. Ještě mají své instinkty a dokáží fungovat bez moderních vymožeností. Ale také vědí, jak to chodí v tlupě a že nejvíce platí právo silnějšího. Přežít není lehké, zvláště když je potřeba se přesunout na nová loviště. Ve starší době kamenné si užijeme i spoustu her a legrace. V sedlech našich koní budeme dál pronikat do tajemství uvolnění a zásad přirozené komunikace. Budeme se učit rozumět jejich potřebám, pečovat o výběhy i venkovní stáje, aktivně odpočívat při přípravě dřeva i surovin do kuchyně. Při společných aktivitách v okolním terénu budou dětem pomáhat rodiče, potřebují proto dobrou fyzickou kondici a zdraví. Nové síly mohou všichni nabírat při poledním klidu, u stolních her, při večerech u ohně, ve výtvarných dílnách i při vydatném spánku, pokud zrovna nebude noční bojovka :).
S ohledem na zdraví našich koní připomínáme váhový limit 80 kg. V případě pochybností se můžete na místě převážit :).
Péče o koně a prostory výběhů jsou nedílnou součástí programu a všichni účastníci se do těchto činností aktivně zapojují.
Upozornění: Podmínkou účasti tohoto pobytu je vyplněná a odevzdaná členská přihláška.
Místo konání | Praha. Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1.
Pořádá | http://www.toulcuvdvur.cz
Související odkazy: http://www.toulcuvdvur.cz/index.php?option=com_red(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist