https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/hospodareni-s-vodou-na-pozemku-a-ochrana-proti-suchu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hospodaření s vodou na pozemku a ochrana proti suchu

23. února 2019 (sobota) 08:30 - 24. února 2019 (neděle) 13:00 Středočeský kraj
Konference a semináře
Permakulturní kurz se zaměřením na možnosti a omezení hospodaření s vodou na pozemku (zahradě). Probereme způsoby sběru a nakládání s dešťovou vodou, nejefektivnější způsoby závlahy, šetření s vodou "bez vody", úpravy terénu na větších pozemcích i na menších zahradách, které zajistí dobré a bezpečné zasakování dešťové vody a zásobování rostlin v obdobích sucha.
V kurzu se naučíme naplánovat závlahu zahrady a maximálně obrnit zahradu proti suchým dnům. Ukážeme si již hotové terénní úpravy, které zajištují přežití stromů bez závlahy na extrémně suchém místě.
Vhodné pro lidi, kteří už o permakultuře něco vědí. Bližší info a přihlášky: https://www.akademiepermakultury.cz/course/hospodareni-s-vodou-na-pozemku-a-ochrana-zahrady-proti-suchu-2019-02-23
Místo konání | Poděbrady, Sadská
Pořádá | Permakultura (CS), http://www.permakulturacs.cz Denisa Tomášková
e-mail: pkdenisa@volny.cz  tel.: 774252897  
Související odkazy: http://www.akademiepermakultury.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist