https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/hyperlocal-kdyz-sousede-planuji-mesto
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Hyperlocal: Když sousedé plánují město

19. června 2024 (středa) 19:00 Praha (Praha 2)
Přednášky, besedy a diskuse

Jaká byla role a síla komunitních skupin a neziskových organizací, které působily v 70. letech v New Yorku? Byly to doby ekonomické nestability a společenských nepokojů. Jak složité tehdy bylo pečovat o veřejný prostor a utužovat lokální vztahy? Přednáška Hyperlocal – Vstříc komunitním místům bude zaměřená na přenesení zkušeností z participativního plánování v New Yorku. Během večera vystoupí odborníci ze Školy architektury na newyorském Pratt Institute. Eve Baron, David Burney, Eva Hanhardt a Ronald s Yvette Shiffman budou sdílet své zkušenosti a povedou rozhovory o tom, jak lze prohloubit důvěru a zlepšit spolupráci mezi občany, neziskovými organizacemi i městskými samosprávami a jak posilovat vzdělávání v dané oblasti.

Přednáška vzniká ve spolupráci CCEA MOBA, IPR Praha, Fa VUT v Brně, ARCHIP and Pratt Institute. S podporou Kanceláře Kreativní Evropa, Nadace Tipsport, Nadace Karel Komárek Family Foundation, mmcité a pod záštitou Velvyslanectví USA v České republice.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/hyperlocal-kdyz-(...) https://goout.net/cs/listky/hyperlocal-kdyz-soused(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist