https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/island-zivot-pod-polarnim-kruhem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Island: život pod polárním kruhem

6. května 2019 (pondělí) 19:00 - 20:30 Praha
Přednášky a diskuse
KOLEM SVĚTA moderuje RNDr. Karel Wolf
Aleš dostudoval práva a odjel na pár let na Island k polárnímu kruhu. Bude mluvit o věcech, které v průvodci nenajdete – o životě místních, jejich věčném zápase s přírodou a alkoholem, surfování v ledovém oceánu, nočních výšlapech na skialpech, fotografování a práci. A samozřejmě přidá pár tipů pro ty, co se na Island chystají. Samotný Island se v posledních letech stal cestovatelský hit díky neuvěřitelné přírodě a snadné dostupnosti. Aleš nacestoval po Islandu přes 70.000 km, což dalo na 482 hodin pozorování polárních září, 270 litrů vypité černé kávy, vyslechnutí 164 lidských příběhů, 50 objetí Islandu dokola, 8 oprav auta a 0 objednaných Big Mac menu.
Přednáší Aleš Mucha
Cena 120,-
Místo konání | Ústřední městská knihovna v Praze Mariánské náměstí 98/1 Praha 1 - Velký sál
Pořádá | Městská knihovna v Praze, https://www.mlp.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist