https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jaderny-odpad-nechtene-dedictvi-jaderne-energetiky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jaderný odpad – nechtěné dědictví jaderné energetiky

11. dubna 2018 (středa) Praha
Konference a semináře
Mezinárodní konference za účasti předních expertů, včetně zástupce Evropské komise, další ročník, zaměřený letos na jaderný odpad. Více najdete na stránce v odkazech.

Konference se odehraje v době, kdy má ČR rozhodnout o dalším postupu sporné výstavby jaderných reaktorů, které by nás fatálně zatížily nejen ekonomicky, ale i ekologickými a politickými dopady.
Můžete uskutečnit rozhovory s účastníky konference, např. Michaelem Sailerem z německé parlamentní komise, která dohodla, kolik miliard za úložiště zaplatí firmy a kolik zůstane na státu, nebo s Johanem Swahnem, odborníkem na jaderný odpad ve Finsku a Švédsku. Více se dozvíte v programu, podrobnější informace o řečnících Vám na vyžádání včas poskytneme.
Místo konání | Praha 1. Smetanův sál Autoklubu ČR, Opletalova 1337/29, 110 00 Praha 1.
Pořádá | Hnutí DUHA, Calla, http://www.hnutiduha.cz Edvard Sequens, Karel Polanecký
e-mail: edvard.sequens@calla.cz, karel.polanecky@hnutiduha.cz   tel.: 602 282 399, -775 778 202  
Související odkazy: http://nec2018.eu

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist