https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/jihozapad-usa
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jihozápad USA

24. února 2022 (čtvrtek) 17:00 - 19:00 Praha (Praha 19)
Přednášky, besedy a diskuse

Vyprávění o expedici na jihozápad USA vás zavede do jednoho z nejkrásnějších koutů světa, ve kterém hrají prim vyprahlé polopouště s ikonickými skalními útvary, červeno oranžové hory a impozantní kaňony. Zajímá vás, jak přišlo Údolí smrti ke svému názvu nebo jak vypadá pravé zlatokopecké město a indiánská osada? A je Amerika opravdu zemí zaslíbenou? Za doprovodu fotografií vás provedeme krásami národních parků i bizárem amerických velkoměst.

Kapacita přednášky je omezená, zájemci se mohou hlásit na níže uvedených kontaktech. Cena 50 Kč za osobu (předškolní děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma).

Místo konání | Ekocentrum Prales - Budova Dřevák, Mladoboleslavská 953, Praha 19 - Kbely
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lhmp.cz/ Kateřina Swólová
e-mail: swolova@lesy-praha.cz  tel: 778716582  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist