https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/komiksova-soutez-bohous-a-dasa-meni-svet-na-tema-pestuj-nadeji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Komiksová soutěž Bohouš a Dáša mění svět na téma: Pěstuj naději!

24. srpna 2020 (pondělí) - 1. listopadu 2020 (neděle) Praha
Ostatní
Až do 12. října je možné přihlašovat komiksy do komiksové soutěže pro základní a střední školy. Výzvou jubilejního 10. ročníku je, jak v krátkém komiksovém příběhu vyjádřit svou pozitivní vizi a naději na řešení dnešní situace především s ohledem na klimatickou krizi. Slavnostní vyhlášení výsledků a vernisáž soutěžních děl proběhne v listopadu v Praze v rámci komiksového festivalu FRAME. Komiksy mohou být smyšlené nebo inspirované vlastní zkušeností. Mohou v nich vystupovat postavy Bohouše a Dáši, ale vítáme především vlastní invenci žáků a jejich komiksové hrdiny (lidské, zvířecí i nadpřirozené). Důležitá je originalita, relevantnost tématu a snaha autora o aktivní řešení problému prostřednictvím svého dílka.
Místo konání |
Pořádá | Vzdělávací program Varianty, Člověk v tísni, https://www.clovekvtisni.cz/co-delame/vzdelavaci-program-varianty Zuzana Krulichová
e-mail: zuzana.krulichova@clovekvtisni.cz  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist