https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/navsteva-botanicke-zahrady-v-malesicich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Návštěva botanické zahrady v Malešicích

25. září 2018 (úterý) 16:15 - 18:00 Praha
Přednášky a diskuse, Tábory, výlety a pobytové akce
Podzimní procházková návštěva nejméně známe pražské botanické zahrady (adresa Pod Táborem 17/4) u zahradnické školy. Kromě prohlídky zahrady se zaměří na přístupy k veřejné zeleni a ukáže několik praktických experimentů. 2. procházková návštěva botanické zahrady v Praze - Malešicích (adresa Pod Táborem 17/4) u zahradnické školy. Kromě prohlídky zahrady se bude věnovat přístupu k veřejné zeleni a akce se zúčastní zastupitelé Městské části Praha 9 Miloslav Hanuš a Jan Dufek (oba ČSSD).

Jeden z účastníků může získat v současnosti již nedostupnou publikaci "Stromy pro sídla a krajinu" od autorů Zdeňka Málka, Petra Horáčka a Zdeňka Kiesenbauera. Přímo si ukážeme také mikroklimatický význam zeleně a vodních ploch, endoskopem prozkoumáme dutiny stromů a vysvětlíme přítomnost různých barviv v listech a plodech přinášejících barevný podzim. Ze Zvonečníku provedou RNDr. Jiří Jakl a Ing. Norbert Buchta.

Sraz úterý 25. září 2018 v 16:15 hod. u vstupu do botanické zahrady, akce bude zakončena večerní debatou v restauraci Malešiká Tvrz (U tvrze 10/10).
Místo konání | Praha - Malešice Pod Táborem 17/4, Praha 9
Pořádá | Zvonečník, https://praha89.webnode.cz/l/navsteva-botanicke-zahrady-25-zari/ Jiří Jakl
e-mail: zvonecnik@seznam.cz  tel.: 776877565  
Související odkazy: http://www.zvonecnik.estranky.cz/ http://www.vodakrajina.eu/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist