https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/osvetova-kampan-voda-je-zivot-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Osvětová kampaň "Voda je život" - 2019

26. června 2019 (středa) 09:00 - 18:00 Praha
Festivaly a slavnosti
Celodenní venkovní akce pro veřejnost k tématu klimatické změny. Cílem kampaně je informovat o důsledcích klimatické změny a představit způsoby, jak je možné se na tuto již probíhající změnu adaptovat´.
Pro návštěvníky je připravena řada interaktivních workshopů, na kterých si ukážeme, jaký význam pro nás má městská zeleň a obsah vody v půdě, jakým způsobem se nás dotýká nedostatek těchto dvou důležitých složek a jak je také my můžeme ovlivnit ve prospěch svého zdraví i přírody. Pokud je Vám téma blízké, těšit se můžete například na přiblížení témat týkajících se koloběhu vody v přírodě, významu jejího obsahu v půdě, významu vody pro člověka v souvislosti s pitným režimem, využití dešťové vody v městském prostředí, důležitosti zelených ploch ve městě, jakým způsobem ovlivňuje každodenní chování obyvatel stav naší krajiny a mnoho dalších zajímavých informací.

Dopolední blok této akce bude tradičně věnován zejména skupinám dětí z MŠ a ZŠ. Odpoledne se zaměříme na rodiny s dětmi i další návštěvníky.
Místo konání | Karlovo nám., Praha 2 v části parku u Všeobecné fakultní nemocnice, u dětského hřiště.
Pořádá | Magistrát hl. m. Prahy, Odbor životního prostředí, http://www.praha.eu e-mail: info@vodajezivot.eu 
Související odkazy: http://www.vodajezivot.eu http://portalzp.praha.eu/evvo http://portalzp.praha.eu/ochranaklimatu

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist