https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prague-city-data-congress-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Prague City Data Congress 2019

30. května 2019 (čtvrtek) 08:00 - 31. května 2019 (pátek) Praha
Konference a semináře
Jak můžeme využívat nové technologie ve prospěch obyvatel měst? Druhý ročník Prague City Data Congress se bude věnovat problematice městských dat a jejich využití pro plánování, rozvoji nových technologií a strategickému rozhodování na úrovni města. Uslyšíte experty ze světových měst, například Ekim Tan z nizozemské organizace Play the City, která aplikuje herní principy na plánování měst.

Registrujte se na stránkách pořadatele: http://praha.camp/galerie/5cc2f883a11d93563bbc4862-prague-city-data-congress-2019
Místo konání | C entrum A rchitektury a M ěstského P lánování, Vyšehradská 51, Praha 2, Areál Emauzského kláštera
Pořádá | C entrum A rchitektury a M ěstského P lánování, http://praha.camp

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist