https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-jak-na-management-kpzka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář: Jak na management KPZka

23. února 2019 (sobota) 09:30 - 17:00 Praha
Konference a semináře
Jste koordinátor či zemědělec iniciativy komunitou podporovaného zemědělství KPZka? Nebo se jím chcete stát? Přijďte na praktický seminář, kde se naučíte, jak svou iniciativu lépe spravovat. Během semináře se blíže seznámíte s řídícími a rozhodovacími procesy, které v KPZku mohou probíhat, a naučíte, jak je správně uchopit. Zaměříme se na správný výběr statusu skupiny (formální či neformální), jak pro začátek, tak pro případný přechod v průběhu fungování KPZ. Budeme pracovat s rolemi v KPZku, hodnotit je, delegovat. Vytvoříme časový plán na celý rok, popíšeme a rozvrhneme stěžejní činnosti sezóny. Bude to o praxi, ukážeme Vám řadu příkladů z domova i ze zahraničí, a o své osvědčené vychytávky se s vámi podělí zkušené koordinátorky KPZek. Budeme diskutovat a vzájemně se obohatíme o své vlastní zkušenosti.

Více informací a registrace na stránkách akce:
http://kpzinfo.cz/akce/seminar-jak-na-management-kpzka/

------------------------------------------------------
Seminář pořádá AMPI ve spolupráci s KPZ CooLAND a KPZ Pikovice.
Seminář je podpořen v rámci projektu Erasmus+ Solid Base.
Místo konání | TEREZA vzdělávací centrum, Praha Haštalská 17 Praha 1, 11000
Pořádá | Asociace místních potravinových iniciativ, http://www.asociaceampi.cz Jana Kožnarová
e-mail: jana@asociaceampi.cz  tel.: 606 021 521  
Související odkazy: http://kpzinfo.cz/akce/seminar-jak-na-management-k(...) https://www.facebook.com/events/393956554635694/ https://www.facebook.com/events/1997737993864552/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist