https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/setkani-komunitnich-zahradniku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Setkání komunitních zahradníků

13. října 2018 (sobota) 14:00 - 16:00 Praha
Přednášky a diskuse, Školení a stáže, Tábory, výlety a pobytové akce, Ostatní
Setkání uživatelů komunitních zahrádek a příjemné posezení připravili na říjen v ekocentru Prales. Konec pěstitelské sezóny v komunitní zahradě si zaslouží oslavu. Proto se v Pralese setkají malí i velcí komunitáři, současní pěstitelé i noví zájemci o komunitní pěstování a vymění si zkušenosti a své zážitky ze svých zahrádek. Dozví se i o přednáškách, které si pro ně v Pralese připravili na pěstitelskou sezónu 2019. Součástí setkání bude i příjemné posezení u ohně a opékání špekáčků.
Místo konání | Praha Kbely ekocentrum Prales - dolní areál, Mladoboleslavská 234, 197 00 Praha
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, http://www.lhmp.cz Michaela Kubernatová
e-mail: kubernatova@lesy-praha.cz  tel.: 773776575  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist