https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/spolecensky-zivot-hmyzu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Společenský život hmyzu

3. dubna 2018 (úterý) 08:00 - 31. října 2018 (středa) 16:00 Olomoucký kraj
Výstavy a veletrhy
Sezónní výstava o včelách, mravencích, termitech a dalších hmyzích společenstvech a jejich chování. Putovní výstava Muzea Vysočiny v Jihlavě v podání přerovského muzea představuje,co provází namlouvání a páření v hmyzí říši, kdo je lepším rodičem, komu se vyplatí stát bokem a nemít vlastní rodinu, kdo se spolčuje do hmyzích společenství a jak to v nich funguje, kdo se na nich dokáže přiživovat atd. Úlek se čmeláky, mravenci kutající své chodby a další druhy hmyzu v insektáriích, ukázky hmyzích příbytků, koutek s převleky, voňavé hádanky a další hravé aktivity. Jednotné vstupné 30 Kč. Otvírací doba po-pá 8-16 hod, so, ne 9-17 hod.
Místo konání | Přerov Bezručova 10, 750 02 Přerov
Pořádá | Ornitologická stanice, Muzeum Komenského v Přerově, http://www.ornis.cz/ Martin Vymazal
e-mail: vymazal@prerovmuzeum.cz  tel.: 581219910  
Související odkazy: http://www.ornis.cz/program/vystavy

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist