https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/trvalky-v-prirode-a-na-zahrade
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Trvalky v přírodě a na zahradě.

28. ledna 2021 (čtvrtek) Praha (Praha 7)
Přednášky, besedy a diskuse

Vytrvalé zahradní květiny – trvalky – představují významný prvek v zahradní tvorbě. To, jakým způsobem je na zahradě pěstovat a jak se o ně starat je součástí desítek zahradnických knih a časopisů. Často ale více něž texty knih napoví pohled na místa, kde se tyto druhy rostlin vyskytují v přírodě a v jakých podmínkách zde rostou. V přednášce navštívíte spolu s Petrem nejrůznější přírodní lokality významných zahradnických druhů rostlin v České republice i různě ve světě a na příkladech typických přírodních stanovišť uvidíte, jakým způsobem a na jakých místech je pak lze pěstovat i na zahradě.

Místo konání | Trojská 800/196
Pořádá | Botanická zahrada Troja, https://www.botanicka.cz
Související odkazy: https://www.botanicka.cz/clanky/akce/cyklus-predna(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist