https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/tydenni-kemp-v-campu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Týdenní kemp v CAMPu

19. srpna 2024 (pondělí) 09:00 - 23. srpna 2024 (pátek) 17:00 Praha (Praha 2)
Ostatní, Tábory, výlety a pobytové akce

Začínáte plánovat letní dovolenou a hledáte vhodný tábor pro děti? Vzhledem k velkému zájmu chystáme i letos dva turnusy příměstských táborů, které proběhnou ve druhé polovině srpna v termínech 19/08 – 23/08 a 26/08 – 30/08. Příměstské tábory budou probíhat od pondělí do pátku v časech 9 až 17 hodin, a to v prostorách Centra architektury a městského plánování, ale také venku ve městě.

Stejně jako v předchozích letech budeme s dětmi zkoumat, vymýšlet a navrhovat řešení pro konkrétní pražské místo. Půjdeme si ho obhlédnout, zjistíme něco o jeho historii a budeme přemýšlet, jak by mohlo vypadat třeba za dvacet let. V předchozích ročnících kempu jsme navrhovali například nové využití pro stadion na Strahově, pro oblouky Negrelliho viaduktu nebo jsme vymýšleli nové zkušebny pro členy filharmonie. Letos je hlavním tématem týdenního kempu zahušťování – má se město rozrůstat do krajiny, nebo máme hledat v jeho stávající struktuře nové možnosti?

Kemp je určený pro děti, které se zajímají o architekturu, město, kulturu, rádi tvoří a mají chuť pracovat s papírem, nůžkami, lepidlem, tužkou, modelínou, provázky a drátky. Měli by být připraveni bavit se o svých nápadech, stejně jako poslouchat a komentovat návrhy ostatních. Své dítě, prosíme, přihlaste po společném rozhovoru o náplni programu. Chceme, aby se zúčastnily děti, které mají o téma zájem a s chutí se s námi pustí do práce.

Týdenní program povedou čtyři zkušené lektorky: kunsthistorička, ilustrátorka a dvě architektky. Program je určen pro děti od 10 do 15 let bez doprovodu. Kapacita je 15 dětí. Týdenní program od pondělí do pátku stojí 4000 Kč. V ceně je lektorské vedení, materiál a prostory v CAMPu. Je možné uplatnit slevu 25% pro sourozence.

Po rezervaci vám pošleme k podpisu závaznou přihlášku a pokyny k platbě. Podmínkou pro rezervaci místa a potvrzení účasti vašeho dítěte, je podepsaná přihláška a úhrada zápisného. V případě dotazů nás kontaktujte na: edu@ipr.praha.eu.

Místo konání | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, Vyšehradská 51, 128 00 Praha 2.
Pořádá | CAMP - Centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: https://praha.camp/program/detail/tydenni-kemp-v-c(...) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYkJXTEr(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist