https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vyzva-deset-tisic-kroku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výzva Deset tisíc kroků

1. října 2021 (pátek) - 31. října 2021 (neděle) Česká republika (Česká republika)
Ostatní

Účastí ve výzvě nebojujete za obecné blaho, spravedlivý svět a ani nijak nepřispíváte na charitativní sbírky všeho druhu. Účastí ve výzvě bojujete za své zdraví a přispíváte ke svému vyváženému životnímu stylu.

I přesto, že chůze patří k nejpřirozenějšímu lidskému pohybu, pomalu se z našich životů vytrácí. To s sebou bohužel přináší i řadu problémů a nemocí. Výzva 10 000 kroků se to snaží napravit a svým obsahem vám nabídnout možnost, jak chůzi znovu zařadit do našich všedních dnů. Děláte to sami pro sebe. Více o projektu…

Svou účastí se zapojíte do bodové soutěže o ceny, budete putovat po virtuální pouti a poznávat nová místa, zjistíte, kolik toho denně ujdete, poznáte své okolí a nabídnuty vám budou nové výzvy. Do toho všeho můžete jít samostatně nebo to sdílet s přáteli.

I takový může být váš říjen 2021 - aktivní, veselý, zdravý!

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist