https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zviratkove-vanoce-9
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zvířátkové Vánoce

10. prosince 2022 (sobota) 14:00 - 16:00 Praha (Velká Chuchle)
Konference, workshopy a semináře

Odpočiňte si od Vánočního shonu a přijďte oslavit vánoční čas do chuchelského zookoutku. Lesy hl. m. Prahy pro vás připravily speciální odpolední prohlídku zookoutku, během níž se návštěvníkům výjimečně otevřou brány do výběhů, aby mohli zvěři předat malý vánoční dárek v podobě jablek, mrkve, suchého pečiva, oříšků nebo řepy. Obdarovat můžete i naše šelmy, které si na zelenině a ovoci moc nepochutnají. Rys, lišky, fretky, a mývalové ocení pískací hračky, kousací uzlíky, kosti, vepřové uši a mnoho dalších dobrot.
Akce je zdarma.

Místo konání | Zookoutek Malá Chuchle
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, https://lhmp.cz/ Štěpánka Kováříková
e-mail: kovarikova@lesy-praha.cz  tel: 777459140  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist