https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/adventni-setkani-na-novem-hrade
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Zámek Nový Hrad, p. o.: Adventní setkání na Novém Hradě

11. listopadu 2019 | Zámek Nový Hrad, p. o.
Autor: Vladimír Jakub Mitura, tel: 778111080
Nádvoří se pro tento den promění v tržiště, kterým bude znít středověká hudba v podání skupiny Gothien a koledy od Vocal Bandu Markéty Aptové. Při procházce tržištěm návštěvníci objeví živý betlém se zvířátky a medvěda Huga. Dále se o zábavu postará divadlo 100 opic.
V barokních podzemních stájích pod druhým nádvořím budou schovaní čerti, kteří se několikrát během dne ukáží také na nádvořích a pobaví děti i dospělé. V podvečer venku před hlavním pódiem proběhne ohňová show.
V zámecké černé kuchyni se budou připravovat zajímavé středověké pokrmy. Mnohé překvapí neobvyklé kombinace ingrediencí a chutí. Samozřejmě bude možnost vše ochutnat. V závěru dne, krátce před 17. hodinou, dojde ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromku a proběhne tradiční ohňová show.
Zámecké interiéry obohatí vánoční výzdoba a společně s doprovodem průvodce bude možnost zámek během celého dne navštívit zdarma. Mimo klasického výkladu se průvodci zaměří také na vyprávění o vánočních zvycích. Volné vstupenky na tyto prohlídky je nutno si předem vyzvednout zdarma v den konání akce na pokladně zámku. Za poplatek 30 Kč je možné navíc zakoupit foto vstupenku.
Celou akci moderuje známý herec Michal Gulyáš, známý například z komediálního filmu Ženy v pokušení. Vstupné do zámeckého areálu bude dobrovolné
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist