https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/asociace-kucharu-a-cukraru-a-spolecnost-compass-group-vas-srdecne-zvou-na-tiskovy-brunch
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace kuchařů a cukrářů ČR : Asociace kuchařů a cukrářů a společnost Compass Group Vás srdečně zvou na tiskový brunch

9. května 2018 | Asociace kuchařů a cukrářů ČR
Autor: Tomáš Popp, tel: 777 239 808
Přijďte s námi oslavit prestižní vítězství Národního týmu kuchařů a cukrářů, kterého dosáhli na mistrovství světa v Singapuru.


Asociace kuchařů a cukrářů a společnost Compass Group Vás srdečně zvou na

TISKOVÝ BRUNCH

který se koná v pátek 11. května 2018 od 9:00 hodin v Caffe Dallucci, Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8.

Přijďte s námi oslavit prestižní vítězství Národního týmu kuchařů a cukrářů, kterého dosáhli na mistrovství světa v Singapuru.

Akce se zúčastní prezident Asociace kuchařů a cukrářů pan Miroslav Kubec, kapitán Národního týmu Jan Horký, cukrářka Helena Fléglová a ambasador Národního týmu Ondřej Brzobohatý.

Budete mít možnost ochutnat občerstvení připravené těmi nejlepšími kuchaři světa a vidět sošku lva, kterou Národní tým ze Singapuru dovezl. Dozvíte se informace o přípravách, o samotné soutěži, pikantnosti ze zákulisí, o pocitech členů týmu při vyhlašování. Současně bude prostor pro Vaše dorazy nebo focení.
Tomáš Popp, tel: 777 239 808 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist