Hynek Trojánek "> Avízo: ochránci soukromí vyhlásí Ceny Velkého bratra za rok 2022 - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/avizo-ochranci-soukromi-vyhlasi-ceny-velkeho-bratra-za-rok-2022
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Iuridicum Remedium, z. s.: Avízo: ochránci soukromí vyhlásí Ceny Velkého bratra za rok 2022

20. března 2023 | Iuridicum Remedium, z. s.
Autor: Hynek Trojánek, tel: 607249856
V Cenách Velkého bratra jsou "oceňováni" ti největší narušitelé soukromí. Vítěze oznámí organizace Iuridicum Remedium již poosmnácté.

Z nominací od veřejnosti vybírala jako každý rok porota složená z právníků, odborníků na nové technologie či novinářů. Udělena bude též Pozitivní cena za ochranu soukromí.

Tisková konference pro média se uskuteční ve čtvrtek 23. března ve 13:00. Kdo má zájem se jí účastnit, musí se registrovat do středy 22. března do 15:00 na e-mail pr@iure.org.

Veřejnost bude s výsledky obeznámena ve čtvrtek 23. března během oficiálního udílení, které se odehraje od 19:00 v pražském Kampusu Hybernská. Vstup je zdarma.

Tisková zpráva shrnující nominace: https://bigbrotherawards.cz/2023/02/21/seznam-cz-zamerne-mate-uzivatele-a-k-danove-kontrole-se-vyuzivaji-i-kamery-podel-silnic-dalsi-rocnik-cen-velkeho-bratra-je-tu/
Hynek Trojánek, tel: 607249856
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist